PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: User picture
oc: Imatge de l'utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: Media
oc: Mèdia

en: Full
oc: Complet

en: Port
oc: Pòrt
