PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: ID
ps: پېژند

en: Host
ps: کوربه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: User name
ps: کارن نوم
