PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Save
ru: Сохранить

en: User picture
ru: Аватар пользователя

en: Host
ru: Хост

en: Media
ru: Мультимедиа

en: The name of the user.
ru: Имя пользователя.

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Full
ru: Полный

en: Port
ru: Порт

en: Chat Room
ru: Комната для общения

en: Date created
ru: Дата создания

en: User name
ru: Имя пользователя
