PeerJS Chat (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Save
tr: Kaydet

en: User picture
tr: Kullanıcı resmi

en: Host
tr: Sunucu

en: Date accessed
tr: Erişme tarihi

en: Media
tr: Medya

en: The name of the user.
tr: Kullanıcının adı.

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Full
tr: Tam

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: User name
tr: Kullanıcı adı
