Per Role Picture (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Operations
af: Aksies

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Picture
af: Prentjie

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: edit role
af: redigeer rol
