Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Picture
ast: Imaxe

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.
