Per Role Picture (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Operations
be: Аперацыі

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: file system
be: файлавая сыстэма

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: About
be: Аб

en: edit permissions
be: змяніць правы

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: edit role
be: рэдагаваць статус

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
be: Каталог %directory не існуе або не перазапісвальны.

en: @name <em>(locked)</em>
be: @name <em>(зачынена)</em>

en: Weight for @title
be: Вага для @title
