Per Role Picture (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: user
bg: потребител

en: Operations
bg: Действия

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Picture
bg: Изображение

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: file system
bg: файлова система

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: edit permissions
bg: редактирай права

en: edit role
bg: редактирай роля

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
