Per Role Picture (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Picture
bo: པར

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: file system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད་པའམ་འབྲི་མི་ཆོག་པ།

en: @name <em>(locked)</em>
bo: @name <em>༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽</em>

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
