Per Role Picture (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Operations
bs: Operacije

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Picture
bs: Slika

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: file system
bs: sistem datoteka
