Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: user
ca: usuari

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Picture
ca: Imatge

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: file system
ca: sistema de fitxers

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: About
ca: Detalls

en: edit permissions
ca: edita permisos

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: edit role
ca: edita un rol

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ca: El directori %directory no existeix o no s'hi pot escriure.

en: @name <em>(locked)</em>
ca: @name <em>(bloquejat)</em>

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
