Per Role Picture (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Operations
cs: Operace

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Picture
cs: Obrázek

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: file system
cs: systém souborů

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: About
cs: Popis

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: edit role
cs: upravit roli

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
cs: Adresář %directory neexistuje nebo nemá právo zápisu

en: @name <em>(locked)</em>
cs: @name <em>(uzamčen)</em>

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
