Per Role Picture (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: user
da: bruger

en: Operations
da: Handlinger

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Picture
da: Billede

en: View user profile.
da: Vis brugerprofil.

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: file system
da: filsystem

en: @user's picture
da: @users billede

en: About
da: Om

en: edit permissions
da: redigér tilladelser

en: Save order
da: Gem rækkefølge

en: edit role
da: redigér rolle

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
da: Mappen %directory eksisterer ikke eller er ikke skrivbar.

en: @name <em>(locked)</em>
da: @name <em>(låst)</em>

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
