Per Role Picture (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Picture
dz: པར།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: file system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས།

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།
