Per Role Picture (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Picture
el: Εικόνα

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: file system
el: σύστημα αρχείων

en: @user's picture
el: Εικόνα @user

en: About
el: Περί

en: edit permissions
el: επεξεργασία δικαιωμάτων

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: edit role
el: επεξεργασία ρόλου

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν υπάρχει ή δεν είναι εγγράψιμος.

en: @name <em>(locked)</em>
el: @name <em>(κλειδωμένο)</em>

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
