Per Role Picture (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Picture
eo: Bildo

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: file system
eo: dosiera sistemo

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon
