Per Role Picture (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Operations
et: Toimingud

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Picture
et: Pilt

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: file system
et: failisüsteem

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: About
et: Programmist

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: edit role
et: rolli muutmine

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
et: Kataloogi %directory pole olemas või ei ole võimalik sinna kirjutada.

en: @name <em>(locked)</em>
et: @name <em>(lukus)</em>

en: Weight for @title
et: @title kaal
