Per Role Picture (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Picture
eu: Irudia

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: file system
eu: fitxategi sistema

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: About
eu: (r)i buruz

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: edit role
eu: zeregina editatu

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
eu: %directory direktoria ez da existitzen edo ezin da bertan idatzi.

en: @name <em>(locked)</em>
eu: @name <em>(blokeatuta)</em>
