Per Role Picture (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Operations
fa: عملیات

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Picture
fa: تصویر

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: file system
fa: سیستم فایل

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: About
fa: درباره

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: edit role
fa: ویرایش نقش

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
fa: پوشه %directory وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

en: @name <em>(locked)</em>
fa: @name <em>(قفل)</em>

en: Weight for @title
fa: وزن @title
