Per Role Picture (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Picture
fi: Kuva

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: file system
fi: tiedostojärjestelmä

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: About
fi: Tietoja

en: edit permissions
fi: muokkaa käyttöoikeuksia

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: edit role
fi: muokkaa roolia

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
fi: Kansio %directory puuttuu tai kansioon ei voida kirjoitettaa.

en: @name <em>(locked)</em>
fi: @name <em>(lukittu)</em>

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
