Per Role Picture (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Picture
fil: Larawan

en: View user profile.
fil: Tingnan ang profile.

en: @user's picture
fil: Larawan ni @user
