Per Role Picture (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Picture
gl: Imaxe

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: file system
gl: sistema de ficheiros

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: About
gl: Información

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: edit role
gl: editar rol

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
gl: O directorio %directory non existe ou non se pode escribir nel.

en: @name <em>(locked)</em>
gl: @name <em>(bloqueado)</em>

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
