Per Role Picture (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: About
gu: વિશે
