Per Role Picture (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: user
he: משתמש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Picture
he: תמונה

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: file system
he: מערכת קבצים

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: About
he: אודות

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: edit role
he: עדכון תפקיד

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: @name <em>(locked)</em>
he: @name <em>(נעול)</em>

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
