Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Operations
ht: Operasyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Picture
ht: Foto

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple
