Per Role Picture (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Operations
hu: Műveletek

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Picture
hu: Kép

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: file system
hu: fájlrendszer

en: @user's picture
hu: @user képe

en: About
hu: Leírás

en: edit permissions
hu: jogosultságok szerkesztése

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: edit role
hu: szerepkör szerkesztése

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
hu: %directory könyvtár nem létezik, vagy nem írható.

en: @name <em>(locked)</em>
hu: @name <em>(zárolt)</em>

en: Weight for @title
hu: @title súlya
