Per Role Picture (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Picture
hy: նկար

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: edit role
hy: խմբագրել դերը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
