Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Operations
ja: 操作

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Picture
ja: 写真

en: View user profile.
ja: ユーザープロフィールの表示

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: file system
ja: ファイルシステム

en: @user's picture
ja: ユーザー @user の写真

en: About
ja: アバウト

en: edit permissions
ja: 権限の編集

en: Save order
ja: 順序の保存

en: edit role
ja: 役割の編集

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ja: ディレクトリー %directory は存在しないか書き込み可能ではありません。

en: @name <em>(locked)</em>
ja: @name <em>（ロックされています）</em>

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
