Per Role Picture (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Picture
kk: Сүрет

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: edit permissions
kk: Құқықтарды өндеу

en: edit role
kk: рөлді өңдеу
