Per Role Picture (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Picture
km: រូបភាព

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: file system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: About
km: អំពី

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
km: មិន​មាន​ថត %directory ឬ​មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។

en: @name <em>(locked)</em>
km: @name <em>(ជាប់​សោ)</em>

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
