Per Role Picture (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ

en: file system
kn: ಕಡತ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: edit role
kn: ಪಾತ್ರವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ
