Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Picture
ku: وێنە

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: file system
ku: سیسته‌می په‌ڕگه‌

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: About
ku: دەربارە

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
