Per Role Picture (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Operations
lv: Darbības

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Picture
lv: Attēls

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: file system
lv: datņu sistēma

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: About
lv: Par

en: edit permissions
lv: rediģēt tiesības

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: edit role
lv: rediģēt lomu

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.

en: Weight for @title
lv: Svars @title
