Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: file system
ml: ഫയല്‍ സിസ്റ്റം
