Per Role Picture (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Picture
mn: Зураг

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: file system
mn: файл систем
