Per Role Picture (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Operations
mr: कृती

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Picture
mr: चित्र

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र

en: edit role
mr: प्रवेशमर्यादा संच संपादन
