Per Role Picture (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်

en: About
my: အကြောင်း
