Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Picture
ne: तस्विर

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर
