Per Role Picture (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Operations
oc: Accions

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Picture
oc: Imatge

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: file system
oc: sistèma de fichièrs

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: About
oc: A prepaus

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: edit role
oc: modificar lo ròtle

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
oc: Lo repertòri %directory existís pas o es pas accessible en écriture.

en: @name <em>(locked)</em>
oc: @name <em>(blocat)</em>

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
