Per Role Picture (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: user
os: архайæг

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
