Per Role Picture (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: View user profile.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰੋਫਾਇਲ ਵੇਖੋ

en: @user's picture
pa: @user ਦੀ ਤਸਵੀਰ
