Per Role Picture (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Operations
pl: Operacje

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Picture
pl: Obraz

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: file system
pl: system plików

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: About
pl: O stronie

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: edit role
pl: edytuj rolę

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
pl: Katalog %directory nie istnieje lub jest tylko do odczytu.

en: @name <em>(locked)</em>
pl: @name <em>(zablokowano)</em>

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
