Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Picture
ps: انځور

en: About
ps: په اړه

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
