Per Role Picture (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Picture
sl: Slika

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: file system
sl: datotečni sistem

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: About
sl: O modulu

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: edit role
sl: uredi vlogo
