Per Role Picture (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Picture
sq: Fotografia

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: file system
sq: sistemi i skedarit

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: About
sq: Informacione

en: edit permissions
sq: ndrysho të drejtat

en: edit role
sq: ndrysho rolin

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
