Per Role Picture (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: user
sr: корисник

en: Operations
sr: Операције

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: file system
sr: Систем фајлова

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
