Per Role Picture (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: user
sv: användare

en: Operations
sv: Funktioner

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Picture
sv: Bild

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: file system
sv: filsystem

en: @user's picture
sv: Bild för @user

en: About
sv: Om

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: Save order
sv: Spara ordning

en: edit role
sv: redigera roll

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sv: Mappen %directory finns ej eller är inte skrivbar.

en: @name <em>(locked)</em>
sv: @name <em>(låst)</em>

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
