Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Picture
ug: سۈرەت

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: file system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: About
ug: ھەققىدە
