Per Role Picture (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Operations
vi: Thao tác

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: file system
vi: Hệ thống tập tin

en: @user's picture
vi: Ảnh của @user

en: About
vi: Giới thiệu

en: edit permissions
vi: sửa quyền

en: Save order
vi: Lưu thứ tự

en: edit role
vi: sửa vai trò

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
vi: Thư mục %directory không tồn tại hoặc không cho phép ghi.

en: @name <em>(locked)</em>
vi: @name <em>(đã khóa)</em>

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
