Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: user
ar: المستخدم

en: Operations
ar: العمليات

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Picture
ar: الصورة

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: file system
ar: نظام الملفات

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: About
ar: حول

en: edit permissions
ar: حرر الصلاحيات

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: edit role
ar: تحرير الدور

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ar: الدليل %directory غير موجود أو غير قابل للكتابة.

en: @name <em>(locked)</em>
ar: @name <em>(مغلق)</em>

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
